• slide1

  Реабілітація
  після інсульту

  Якісно та доступно
  в Україні

  6 авторських методик
  16 запатентованих винаходів
  Комплексний підхід
  Ефективне лікування

Реабілітація після інсульту:


про що говорить статистика

Кожному четвертому пацієнту, що переніс інсульт, на момент настання хвороби не виповнилося й 65 років. Показники летальності захворювання коливаються в діапазоні від 15% (ішемічний інсульт) до 80% (геморагічний інсульт). Серед тих, що вижили, більше 30% залишаються глибокими інвалідами, лежачими хворими, які вимагають довічного догляду, ще 20% назавжди втрачають здатність ходити, і тільки 12 - 15% відновлюються повністю.

Правильна і своєчасна реабілітація після інсульту дозволяє знизити ступінь інвалідизації пацієнта і збільшити його шанси на повноцінне життя.

У розвинених країнах частка хворих, які повернулися після інсульту до трудової діяльності, досягає 25%. Для українців, які перенесли інсульт, прогнози менш оптимістичні. Їхати лікуватися за кордон можуть дозволити собі лише одиниці. Деяким доступні послуги приватних клінік. Іншим доводиться задовольнятися державними медичними установами. Але ж хіба може наша медицина, і тим більше - сільська, запропонувати якісне обслуговування? Виявляється, може!

Якісна реабілітація після інсульту в Україні

Лосятинська лікарня реабілітації неврологічних хворих надає послуги по відновленню після інсульту, які не поступаються за ефективністю європейським клінікам. В лікувальний процес тут активно впроваджуються унікальні авторські методики і винаходи. Установа спеціалізується на лікуванні наступних захворювань:

 • Нейрореабілітація після перенесенного інсульту
 • Реабілітація після оперативних втручань на головному і спинному мозку
 • Посттравматична реабілітація
 • Лікування головного болю, головокружіння різного походження
 • Лікування вегето-судинної дистонії
 • Церебральний атеросклероз
 • ...

Відновлення після інсульту забезпечується за рахунок використання і поєднання наступних методик.

Лікування дисфагии

У пацієнтів, що перенесли інсульт, часто спостерігається порушення ковтання - дисфагія, наслідком якої можуть стати запальні процеси в дихальних шляхах, порушення обміну речовин, інші ускладнення. У Лосятинської лікарні лікування дисфагії та мовленнєвих розладів на етапі відновлення після інсульту здійснюється за допомогою інноваційного багатофункціонального фізіотерапевтичного апарату виробництва США, який ...

Бальнеотерапія

Під час водних процедур в мозок пацієнта надходить безліч імпульсів з рецепторів шкіри, внутрішніх органів, судин, слизових оболонок. Будучи єдиною системою, організм відповідає на них складною реакцією з боку серцево-судинної, нервової, м'язової, ендокринної систем. Результатом є активізація колатерального мозкового кровообігу (компенсаторного кровотоку в обхід пошкоджених судин), поліпшення церебральної гемодинаміки, стимуляція метаболізму в зоні ураження. Це веде до прискорення темпів відновлення психічних і соматичних функцій, які постраждали внаслідок інсульту.

Теренкур

Теренкур - лікувальна ходьба по спеціально розробленому маршруту з точно дозованим навантаженням. Цей метод використовується в лікуванні неврологічних хвороб з середини дев'ятнадцятого століття. Його справедливо вважають незамінний засобом реабілітації пацієнтів після ішемічного інсульту і багатьох інших захворювань.

Дзеркальна терапія

Дзеркальна терапія - це унікальна методика, яка допомагає відновити рухову функцію рук після інсульту за допомогою системи вправ з використанням дзеркала. Цей метод простий у застосуванні і, на відміну від багатьох інших, підходить для амбулаторного використання, а також для домашньої реабілітації після інсульту. ...

Пресотерапія

Пресотерапія - це лікувальна процедура, в процесі якої на тіло людини здійснюється дозований вплив стиснутим повітрям, що надходить через спеціальний корсет. Тиск повітря створює в корсеті хвилеподібні рухи, які стискають м'які тканини і витісняють з них зайву позаклітинну рідину, нормалізують циркуляцію лімфи, активізують кровотік, покращують обмінні процеси в м'язах ...

Апітерапія

Апітерапія - це лікування продуктами бджільництва, до яких належать мед, прополіс, маточне молочко, пилок, перга, підмор, бджолина отрута (апітоксин). Саме апітоксинотерапія є ключовим напрямком апітерапії в післяінсультній реабілітації. Апітоксин знижує рівень холестерину в крові, зменшуючи ризик виникнення повторного інсульту, чинить протизапальну і протинабрякову дію, активізує кровообіг і покращує провідність нервових імпульсів по синаптическим шляхах ...

Акупунктура

Цей метод прийшов в Україну з Китаю. Полягає він у впливі на особливі активні точки на людському тілі. Стимуляція біологічно активних зон нормалізує стан організму за різними показниками і призводить його до балансу. Використання акупунктури в лікуванні після інсульту дозволяє зупинити в організмі деструктивні процеси, відновити втрачені функції і навіть в деяких випадках повністю повернути людині працездатність.

Електротерапія

Електротерапія - дозований вплив на організм пацієнта імпульсними або постійними струмами - давно довела свою ефективність в реабілітації пацієнтів після інсульту. Цей вид лікування чинить міо- і нейростимулюючу, судинорозши-рювальну, анальгетичну дію.